Pronájem velkého sálu se zahradním atriem

Pronájem velkého sálu se zahradním atriem

Prosklený sál je ideální prostor pro uspořádání větší společenské akce, svatby, konference, rodinné oslavy, semináře či firemního večírku. Je to největší prostor v našem hotelu, který disponuje i zahradním atriem s posezením. Kapacita velkého sálu je až 90 osob.
K dispozici je Vám také moderní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a hotelových apartmá s celkovou kapacitou pro 42 osob. Dle domluvy Vám zajistíme výzdobu salonku, ohňostroj, coffee break, rauty, nebo občerstvení, které je možné po dohodě objednat v naší restauraci nebo ve spolupráci s cateringovou firmou.

Cena pronájmu velkého sálu
• Pronájem na 2hodiny 1.000Kč
• Pronájem na 4hodiny 2.000Kč
• Pronájem na 1 den 4.000Kč

V ceně je zahrnuto: prostor velkého sálu, prostor venkovního atria, wifi připojení, zapůjčení technického vybavení (projektor, flipchart), zapůjčení lednice a inventáře, parkování, spotřeba vody a elektriky a závěrečný úklid.

PROVOZ UBYTOVÁNÍ V HOTELU ČERVENÝ MLÝN JE OTEVŘEN!

Hotel Červený mlýn vítá rozhodnutí vlády otevřít ubytovací služby pro rekreační účely od 24. května 2021 bez jakéhokoliv omezování kapacity. Klienti budou muset při příchodu doložit, že splňují podmínky pro ubytování a personál bude muset příslušné doklady zkontrolovat.

PRAVIDLA A PODMÍNKY PRO UBYTOVÁNÍ

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

 1. 1) Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
 2. Prošli alespoň první dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní.
 3. Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.
Ubytovací služby mohou být kromě těchto osob poskytnuty také následujícím osobám:
 1. Těm, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa.
 2. Těm, kteří nemají jiné bydliště na území ČR a jejichž ubytování bylo zahájeno před 24.5.2021.
 3. Těm, kteří jsou v bytové nouzi a kterým ubytování zprostředkoval územní samosprávný celek (obec, kraj...).

provozovně hotel Červený mlýn je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

Hotel je schopen zajistit bezpečný provoz nejen díky našim standardům, ale také díky tomu, že všichni hosté se při ubytování musí ze zákona registrovat, což umožňuje zajistit, aby se v hotelech a penzionech pohybovali pouze hosté, kteří nebudou představovat riziko pro ostatní hosty i personál.

 

Hotel Červený mlýn nabízí ubytovací kapacitu 21 pokojů se 42 lůžky. Všechny pokoje v hotelu jsou komfortně zařízeny a vybaveny lcd televizory, pevnou telefonní linkou s přímou volbou, wifi připojení k internetu, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Na požádání vám recepce zajistí snídani na pokoj. 

 


Parkování je možné přímo před hotelem a je bezplatné.

Hotelová recepce je otevřena denně od 14 do 21 hodin. Pokud se chcete ubytovat v jiný čas, je nutné se předem domluvit.

Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení, TV, telefon a rychlé  připojení WI-FI. Rezervace ubytování je závazná, bez možnosti jakéhokoliv storna. 

Penzion má vlastní parkoviště. 
Upozorňujeme, že všechny pokoje jsou nekuřácké!

Věříme, že budete u nás spokojení a rádi se k nám budete vracet.
Recepce otevřena

Pondělí - Neděle 14:00 - 21:00

Rezervace ubytování

Dvoulůžkový pokoj

K dispozici je 13 pokojů. Komfortně a účelně zařízený dvoulůžkový pokoj s odělenými postelemi, nabízí vše, co potřebujete. Naleznete zde koupelnu se sprchovým koutem, tv, bezplatné wifi připojení k internetu.

Cena za dvoulůžkový pokoj je 1320 Kč bez snídaně. Možnost dokoupení snídaně za 150 Kč na osobu. Snídaně jsou podávány formou švedských stolů.

Rezervovat nyní

Nadstandard

V naší nabídce jsou celkem  4 nadstandardní pokoje. Komfortně a účelně zařízený dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, nabízí vše, co potřebujete. Naleznete zde koupelnu se sprchovým koutem, tv, bezplatné wifi připojení k internetu. U tohoto typu pokoje je možnost přístýlky po předchozí domluvě.

Cena za nadstandard je 1400 Kč bez snídaně. Možnost dokoupení snídaně za 150 Kč na osobu. Snídaně jsou podávány formou švedských stolů.

Rezervovat nyní

Apartmán

Nabízíme 4 komfortně a účelně zařízené apartmány s manželskou postelí, které nabízí vše, co potřebujete. Naleznete zde koupelnu s vanou, tv, bezplatné wifi připojení k internetu. U tohoto typu pokoje je možnost přístýlky po předchozí domluvě.

Cena za apartmán je 1600 Kč bez snídaně. Možnost dokoupení snídaně za 150 Kč na osobu. Snídaně jsou podávány formou švedských stolů.

Rezervovat nyní

Recepce

Recepce se nachází v přízemí hotelu, v provozu denně od 14.00 do 21.00. Ubytování hostů – check in je možný od 16.00 a odjezd – check out do 10.00 hod. Možnost ubytování domácích mazlíčků 200 Kč/den. Rezervace ubytování je závazná, bez možnosti jakéhokoliv storna. 

Služby recepce:

 • check in – check out
 • zapůjčení jídelní židličky
 • po domluvě zapůjčení dětské postýlky
 • prodej základních hygienických potřeb
 • zapůjčení fénu a žehličky
 • rezervace taxi
 • rezervace wellness a lazeňských procedur

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj 690 Kč
cena za pokoj a noc

Nadstandard

Cena za pokoj a noc 1 400 Kč
manželská postel

Dvoulůžkový pokoj

Cena za pokoj a noc 1 320 Kč
dvě oddělené postele

Apartmán

Cena za pokoj a noc 1 600 Kč
dva pokoje, manželská postel
 • V nadstandardním pokoji a apartmánu je možnost přistýlky za 365 Kč. Přistýlka je formou rozkládací pohovky, je vhodná pro 1 dospělého nebo 2 děti.
 • K dispozici je také zdarma dětská postýlka po předchozí domluvě.
 • V době konání veletrhů výstavy minerálů a závodů Velké ceny Brno se cena zvyšuje - informujte se na telefonním čísle 739 569 771
 • Za příplatek 200 Kč/den  ubytujeme i vašeho domácího mazlíčka.
 • Rezervace ubytování je závazná, bez možnosti jakéhokoliv storna. 
 • Za cenu 150 Kč je možné objednat snídani, která se podává v restauraci a je formou švédského stolu.

Rezervujte ubytování

Využijte náš formulář a rezervujte si ubytování s předstihem

Kontakt

KOMPLEX ČERVENÝ MLÝN

Červený mlýn 170
Tišnov 666 01

IČO: 11688041
DIČ: CZ11688041

Zodpovědný vedoucí: Zdeňka Fialová

Rezervace

Rezervace stolu nebo akce v restauraci

e-mail: provozni@cervenymlyntisnov.cz

Rezervace ubytování

tel.: +420 739 569 771
e-mail: hotel@cervenymlyntisnov.cz

Wellness

tel.: +420 739 078 800
e-mail: wellness@cervenymlyntisnov.cz

Platby

Přijímáme platby v hotovosti, platebními kartami i zálohou fakturou .