Restaurace Červený mlýn

Stylová restaurace byla otevřena v roce 2003 v prostorách budovy původního mlýna. Více o historii mlýna se dočtete zde.

Těšit se můžete především na poctivou a kvalitní kuchyni českou a kontinentální založenou na čerstvých a převážně regionálních surovinách. Nepoužíváme náhražky a polotovary a mnoho surovin si tak v naší kuchyni i sami vyrábíme. Díky našemu konceptu je většina jídel vhodných pro bezlepkovou dietu.V letních měsících můžete ochutnat domácí limonády. Na závěr si můžete dát "sladkou tečku" výběrem z některého z našich domácích moučníků.

Rádi v naší restauraci přivítáme  také handicapované spoluobčany,máme bezbariérový 
přístup do restaurace, na venkovní terasu, salonku i na toaletu.

Domácí mazlíčci jsou v naší restauraci také vítáni.

Pro malé návštěvníky jsme připravily výběr z dětských jídel a v restauraci i na terase máme dětský koutek. V roce 2006 naše restaurace obdržela ocenění "Společnost přátelská k rodině".

Pro pořádání svatby, rodinné či firemní oslavy nabízíme samostatný salonek s kapacitou až 90 osob, s vlastním átriem pro ničím nerušenou zábavu a soukromí.

Nabízíme každodenní výběr z poledního menu, pořádání kulinářských akcí, rautů a školení.Ve všech prostorách restaurace i hotelu je k dispozici bezplatné WiFi.

Máme vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou a v létě jistě oceníte prostornou terasu se zastíněním.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek 11:00 - 22:00
Pátek - Sobota 11:00 - 23:00
Neděle 11:00 - 21:00

Rezervace stolu nebo akce v restauraci

DSC_9297.jpg

Restaurace

Restaurace červený mlýn je ideálním místem pro pracovní, rodinný oběd nebo romantickou večeřI, najíst se zde můžete na rozlehlé letní terase. Restaurace nabízí své prostory, jako zázemí pro firemní prezentace, koktejly, rauty, svatební hostiny. Kuchyně červený mlýn poskytuje prvotřídní kvalitu z těch nejlepších surovin. Možnost parkování před hotelem.

Salónek

Salónek

Nabízíme vám prostorný salonek s kapacitou 90 osob, které můžete využít přI oslavách, svatbě, rodinném setkání. Součástí salonku je I uzavřené venkovní atrium pro pohodlí a soukromí vaší akce.

Poptat rezervaci

Svatby, oslavy, konference a workshopy

Pro svůj slavnostní den můžete využít prostorného salonku nebo interiéru restaurace s přilehlou letní terasou. O vašI slavnostní hostinu se postará náš šéf kuchař přesně tak, jak si bude přát.

Svatby a oslavy

Pro svůj slavnostní den můžete využít prostorného salonku nebo interiéru restaurace s přilehlou letní terasou, která může sloužit i ke svatebnímu obřadu. Je zde možné i  oblíbené grilování selátka, krůty a jiných mas. O vaši slavnostní hostinu se postará náš šéf kuchař přesně tak, jak si bude přát. S kapacitou 90 osob bude dost místa i pro velké rodiny.

Napiště nám, rádi vám sdělíme veškeré informace.

Image
Image
Image
Image

Konference a školení

Připravíme pro Vás konferenci, školení, semináře, obchodní sezení, prezentace a firemní večírky. Pro Vaše školení Vám zapůjčíme audio/video techniku, plátno a flipchart.

Zajistíme vám také  coffee break , oběd anebo raut. Pokud máte zájem o náš salonek i s ubytováním, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku s ohledem na velikost akce.

Pro hlavního školitele nebo organizátora akce  nabízíme při obsazení více pokojů v našem hotelu noc zdarma.

Fotogalerie

Rezervujte si termín

Kontaktujte nás a zarezervujte si termín pro Vaši událost

Kontakt

KOMPLEX ČERVENÝ MLÝN

Červený mlýn 170
Tišnov 666 01

IČO: 26956161
DIČ: CZ26956161

Zodpovědný vedoucí: Zdeňka Fialová

Rezervace

Rezervace stolu nebo akce v restauraci

tel.: +420 731 562 016
e-mail: restaurace@cervenymlyntisnov.cz

Rezervace ubytování

tel.: +420 739 569 771
e-mail: hotel@cervenymlyntisnov.cz

Wellness

tel.: +420 739 078 800
e-mail: wellness@cervenymlyntisnov.cz
provozní doba: 10:00 - 22:00

Platby

Přijímáme platby v hotovosti, platebními kartami i zálohou fakturou .